09177638851

بیل مکانیکی R 9400 E mining لیبهر اولین بیل مکانیکی برقی

بیل مکانیکی R 9400 E mining  لیبهر اولین بیل مکانیکی برقی

بیل مکانیکی مدل قدرت مند R 9400 E mining اولین تبدیل نوع دیزلی به برقی برند Liebherr بوده است.

Liebherr و شرکت Austalian mining , Fortescue , به لطف طراحی مدولار تجهیزات Liebherr , با موفقیت یک بیل مکانیکی معدنی دیزل معمولی با قدرت 1675 اسب بخار را به یک بیل مکانیکی برقی با آلایندگی صفر تبدیل کرده است.

طبق گفته های Liebherr این اولین بار در 40 سال کار این شرکت با بیل برقی بود که با موفقیت توانست یکی از بیل های مکانیکی خود را از پیکربندی دیزلی به الکتریکی در طول عمر استاندارد , تجدید نیرو کند.
یک واحد قدرت هیدروزنی خارج از برد یا (OPU) که توسط شرکت Fortescue برای تامین انرزی R9400 E تازه تبدیل شده مورد استفاده قرار میگیرد و در حال حاضر تحت آزمایش های مبتنی بر سایت در منطقه آزمایش آلایندگی صفر فورتسکیو در منطقه کریسمس کریک است.

کارشناسانی از Liebhher و Fortescue در این پروزه که در شعبه Liebherr-Australia’s Perth در استرالیای غربی انجام شد مشارکت داشتند.

آقای الیور وایس, معاون اجرایی تحقیق و توسعه , مهندسی و ساخت معدن Liebhher گفت : Liebherr خوشحال است که Fortescue در تلاش های مشترک ما برای سرعت بخشیدن به مسیر آینده معدنی بدون سوخت های فسیلی , همکاری با Liebherr را انتخاب کرده است.

این پروژه تقویت نشان می دهد که کربن زدایی با ماشین های Liebherr که قبلا با موتور های دیزلی عرضه شده بودند نیز امکان پذیر است.

ویس اضافه کرد که طراحی مدولار تجهیزات Liebherr این امکان را فراهم می کند که بیل های دیزلی موجود را به پیکربندی های جدید بدون آلایندگی , مانند پیشرانه های برقی , نیرو رسانی کند.

این بدان معناست که تجهیزات دیزلی که مشتریان امروز خریداری می کنند , برای سال های آِینده نیز برای آینده تضمین می شوند. این واقعیت که ما می توانیم انتقال از ناوگان استخراج سنتی به ناوگان معدنی کربن زدایی شده را برای مشتریان خود آسان کنیم , یکی از استراتژی های کلیدی برنامه استخراج با انتشار صفر Liebherr است.

مدیر اجرایی شرکت Fortescue Metals آقای Dino Otranto گفت که این پروژه یک نقطه عطف هیجان انگیز برای Fortescue و Liebherr بود.

مشارکت ما با Liebherr نمونه ای از همکاری واقعی است و اینکه چگونه صنایع سنگین می توانند برای کربن زدایی و حذف سوخت های فسیلی با یکدیگر همکاری کنند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 33621776-076 تماس حاصل فرمایید