09177638851

درباره ما

en

شرکت تولیدی ، بازرگانی آسان ماشین آلامتو ارائه دهنده تمامی ماشین آلات و تجهیزات اسكله و بندري ، كشاورزي و باغباني، معادن ، راه و ساختمان ، خدمات شهري و … نماينده رسمي صنایع سنگین كارتر در امارات، ايران و عراق ، تجهيزات جانبي آلكور و ليفتراك هاي پورت پلاس در ايران می باشد.

چشم انداز ما قدم برداشتن در راستای ارتقاء سطح کیفی زندگی افراد کم برخوردار جامعه از طریق ارائه محصولاتی با تکنولوژی جدید ، آموزش و ایجاد شغل برای آنان است که تا سال 2030 توانسته ایم هزاران شغل ایجاد کنیم .
ماموریت ما نوآوری و خلاقیت در ارائه محصولات جدید برای رفع نیازهای اولیه جامعه ، به حداقل رساندن آلایندگی های ناشی از کارکرد ماشین آلات و برداشت محصولات با کیفیت و سالم برای داشتن دنیایی سالم تر
استراتژی ما تسریع در امر خدمات رسانی به مصرف کنندگان از طریق تکنولوژی و ابزارهای روز دنیا ، تحول در سبک ارتباط بین مصرف کننده و تامین کننده و همچنین تلاش برای دستیابی  به چشم اندازمان می باشد .
شرکت تولیدی ، بازرگانی آسان ماشین آلامتو در سال 1392 با شماره ثبت 14236 و باهدف تامين ماشين آلات شرکت ها و پروژه هاي بندری،عمراني و راهسازي کشور تاسیس گردید. این شرکت تولید کننده ، وارد کننده و ارائه دهنده خدمات پس از فروش انواع ماشین آلات بندری، کشاورزی ،ماشین آلات خدمات شهری، ماشین آلات راهسازی و معدنی و همچنین ماشین آلات بتنی و لیفتینگ بوده و مبادرت به همکاري با بزرگترين و معتبرترين توليد کنندهای بين المللي فعال در عرصه ماشين آلات نموده است تا زمینه ساز آبادي و سازندگي هر چه بيشتر گردد. در سال 1393 آسان ماشین آلامتو، گامی بزرگ جهت ارتقاء سطح کیفی و کاهش هزینه های تامین ماشین آلات و تجهیزات بندری کشور برداشت که این امر موجب سهولت در خرید و همچنین ایجاد تنوع و تحول محصولات وارداتی گردید. ی گردید.
شرکت آسان ماشین آلامتو، نماينده رسمي صنایع سنگین كارتر در امارات ، ايران و عراق ، تجهيزات جانبي آلكور و ليفتراك هاي پورت پلاس در ايران می باشد و با سایر شرکتها و چندین تامین کننده معتبر داخلی و خارجی فعال در زمينه ماشین آلات بندری ،معدنی و راهسازی همکاری دارد .
از من بپرس!